Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Fansja e kritikon se bëhet si “klloune”, përgjigja e Aurelës e bën të pendohet

Aurela Gaçe është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga shqiptarët brenda e jashtë vendit.

Ajo njihet për muzikat plot ritëm dhe energjinë e fortë që përcjell në skenë, por Aurela është edhe këngëtarja më “tip”.

Këngëtarja e njohur ka postuar një foto, drejtuar të gjithë atyre që shqetësohen se pse ajo vendos aq shumë makijazh në fytyrë.

“Mirëmëngjesi me “ujë dhe sapun”. Për të gjithë ata që shqetësohen se pse “llangosem” aq shumë.

Ore po si nuk u lodhën më këto pyetje xhanëm. Kush nuk më ka kuptuar deri tani, kurrë mos më kuptoftë. Në çdo kohë do jem kjo që jam.

Filtrat i ka vetë telefoni, se ndryshoj dot këtë fakt (rrofshin kush i shpiku se na fshehin lodhjen)”- shkruan Aurela në Instagram.

Komentuesja: Po yll je kështu, të urrej kur bëhesh si klloun…

Aurela:Pse urren ti moj shoqe, të kam vrarë t’ëtëm apo t’ëatë? Apo e përdor fjalën urretje ashtu kot për qejf? /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2017, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori