Fqinjët flasin për ngjarjen e rëndë në Allias

Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në mëngjes në Allias të Tiranës,tronditi gjithë Shqipërinë.

Gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi.

Ai kishte 15 vjet që shërbente në Gardë dhe sipas fqinjëve ishin një familje model.

Çifti kishte një vajzë të mitur e cila ka qenë në shtëpi kur ka ndodhur ngjarja tragjike. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori