Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë jep njoftimin, kur rinis mësimi online
Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë do të rifillojë mësimin online me datë 5 janar.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e universitetit në rrjetin social "Facebook".

Shkollat e mesme dhe 9-vjeçare do të nisin mësimin me datë 11 janar.

Akoma nuk dihet nëse do të ketë një vendim për hapjen në auditore të shkollave të larta.

Shtuar më 03/01/2021, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori