Facebook përmbytet nga postimet tallëse për tekstet shkollore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gabimet e tmerrshme dhe shembujt skandaloz në tekstet mësimore në Shqipëri janë bërë objekt talljeje dhe ironie edhe në rrjetet sociale.

Tashmë ministrja e arsimit ka deklaruar se këto libra do të tërhiqen nga qarkullimi megjithatë gallata në rrjetet sociale vazhdon.

Më sipër shihni disa prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori