"F-16", super avionët e NATO-s që dhuruan spektakël në qiellin e Tiranës (VIDEO)
Ashtu siç ishte paralajmërua ditën e sotme, avionët e NATO-s kanë vizituar qiellin e Tiranës në shenjë nderimi për 10 vjetorin e pranisë së Shqipërisë në këtë organizatë.

Shfaqja në ajër filloi rreth orës 12:00, ku banorët e kryeqytetit kishin mundësi të shihnin dhe të filmonin ngjarjen e rallë.

Avionët që fluturuan në Tiranë ishin F-16 të prodhimit amerikan, shkruan Albeu.com. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori