EXIT POLL/ Sa % marrin kandidatët e LDK, PDK, VV dhe NISMA-s në Pejë
Sipas rezultateve të Exit Polleve për zgjedhjet lokale në Kosovë të bërë nga Gani Bobi, rezultatet për kandidatët janë si më poshtë:

Gazmend Muhaxheri LDK 49.8 për qind

Fatmir Gashi AAK 25 për qind

Bashkim Nurboja VV 11.5 për qind

Sabiha Shala LDK 11 për qind

Sali Kelmendi 2.3 NISMA. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 19:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori