EULEX paralajmeron arrestime
Albeu.com
Zëvendësshefi i EULEX-it, Roy Reeve ka paralajmëruar se shumë shpejt do të ketë arrestime të tjera në Kosovë. Gjatë një debati në qendrën mediale në Çagllavicë, Reeve tha se hetimet e filluara nga EULEX, shumë shpejt do të rezultojnë edhe me arrestime.
“Do të ketë arrestime për hetimet e kryera ditëve të fundit për kriminalitet në veri të Kosovës dhe në pjesët tjera të saj”, tha Reeve, transmeton Kosovapress.
Shtuar më 16/07/2010, ora 14:55
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori