Eriku i çon Fullanit rrobat në qeli (VIDEO)
Guvernatori Ardian Fullani është vizituar sot nga djali i tij. Erik Fullani është parë në policinë e Tiranës ku ka takuar për disa minuta të atin. Djali i Fullanit është filmuar nga mediat teksa dërgonte në Drejtorinë ë Policisë së Tiranës dy çanta të cilat duhej të mbanin veshje personale të Fullanit.

Siç e shihni edhe nga videoja, ai nxjerr çantat nga makina luksoze ngjyrë vishnje e errët, e cila ishte parkuar përballë Drejtorisë së Policisë së Tiranë dhe i dorëzoi tek sporteli. /albeu.com//


Shtuar më 06/09/2014, ora 13:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori