Era ndezi Botërorin, fotot nga performanca drithëruese në Rusi (VIDEO + LAJM)
Pëlqej
Era Istrefi ka ndezur skenën këtë herë në përformancën e saj në Finalen e Botërorit Rusi 2018.

Era ka perfomuar në stadiumin "Luzhniki" në Moskë së bashku me Will Smith dhe këngëtarin e famshëm latin.

Ndërkohë në rrjete sociale kanë shpërthyer gjithë postimet për Erën dhe të gjithë e kanë konsideruar një krenari për të gjithë kombin.

Në galeri gjeni fotografitë nga performanca elektrizuese. /albeu.com/
Era ndezi Botërorin, fotot nga performanca drithëruese në Rusi (VIDEO + LAJM)

Shtuar më 15/07/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori