Era e fortë përplas në port tragetin e linjës Vlorë-Brindisi
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë, ku si shkak i motit të keq, një traget i linjës Brindisi- Vlorë është përplasur.

Trageti ka goditur kalatën e portit. Anija ishte e ankoruar në port, por për shkak të studihës së erës, tragedi është marrë përpara dhe ka goditur kalatën. Deri më tani nuk ka detaje nëse janë plagosur persona. Autoritetet kanë shkuar në vendngjarje dhe po hetojmë për rastin. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2019, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori