Epike! Debati tek Eni Vasili, deputeti: Bërtas se jam nga fshati!
Debati për sistemin zgjedhor është shoqëruar edhe me batuta midis gazetares Eni Vasili dhe deputetit të opozitës parlamentare, Myslim Murrizit.

Pjesë nga debati:

Eni Vasili: Nuk do flisni vetëm ju! Po bërtisni

Murrizi: Bërtas se jam nga fshati.

Eni Vasili: Po, pra po tani ke ardhur në qytet.

Murrizi: Pse jemi në qytet këtu

Eni Vasili: Ke ardhur në qytet respekto rregullat e qytetit. Po pse bërtet o burrë i dheut.

Murrizi: Këtu kemi pasur kullotur lopët, edhe unë…
Shtuar më 15/06/2020, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori