Eni Vasilin e gjen halli me ish-ministrin: Të lutem aman më thuaj ku fikesh
Gazetarja Eni Vasili ka bërë një batutë me Gjergji Kojën .

Ky i fundit, ish-ministër Shëndetësie po fliste gjithë kohës dhe nuk po lejonte asnjë të ftuar tjetër që të jepte mendimin e tij në lidhje me temën në “Open”, refuzimin e vaksinës ruse nga qeveria shqiptare.

Koja vetëm fliste dhe nuk dëgjonte as fjalët e moderatores së emisionit, Eni Vasili.

Kjo e fundit vendosi të shkojë në publicitet, por përpara kësaj i kërkoi Kojës, t’i thoshte se ku fiket.

“Të lutem amanthuaj ku fikesh, ku fikeshthuaj,”- tha Vasili.
Shtuar më 03/02/2021, ora 22:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori