Ende asnje date per takimin e ri per emrin e Maqedonise
Albeu.com
Ende nuk është caktuar një datë për takimin e ri të ndërmjetësit të OKB-së Metju Nimiç dhe negociatorëve grekë e maqedonas për çështjen e emrit. Zyra e shtypit pranë Pallatit të Qelqtë ka bërë të ditur ...... se ndërmjetësi është në kontakt të vazhdueshëm me Shkupin dhe Athinën zyrtare, por ende nuk ka caktuar një datë për takim.
Shtuar më 18/05/2010, ora 14:46
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori