EMRI/Martanesh, po kulloste bagëtitë, gruaja bie në humnerë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhurMartanesh ku ka humbur jetën një grua e cila aksidentalisht ka rrëshkitur në humnerë.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Qarr në Martanesh dhe gruaja ka qënë duke kullotur bagëditë e saj ku aksidentalisht ka rënë në humnerë.

Mësohet se shkak i rënies së saj mund të ketë qënë akulli dhe pas gjetjes së trupit të saj, gruja e identifikuar si Zana Jashkurti ka pësuar dëmtime të mëdha në kokë./albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori