EMRI/ Ndërron jetë një i burgosur 40-vjeçar në Fier
Një 40 vjeçar që vuante dënimin në burgun e Fierit ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Raportohet se viktima është Dritan Zeqiri dhe është dërguar pa shenja jetë në spitalin rajonal të Fierit.

Ndërkohë është dërguar në morgun e qytetit për ekspertizë mjeko-ligjore e cila do të bëjë të ditur shkaqet e vdekjes së 40 vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori