EMRI/ Kush është pronari që maskat i grabitën Benzin në Krujë
Disa momente më parë një grabitje me armë zjarri është shënuar në Thumanë të Krujës ku raportohet se është vjeshur një mjet tip Benz.

Sipas të dhënave të para mësohet se shtetasi që iu grabit makina është Admir Kaloshi 33 vjeç nga Kukësi.

Mësohet se personi në fjalë kishte ndaluar për të kryer nevojat personale por që më pas rezultoi në vjedhjen e makinës.

Nën kërcënimin e armëve, dy grabitësit i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 046 TA dhe janë larguar./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori