EMRI/ Identifikohet 35-vjeçarja që humbi jetën në aksident
Një tragjik i nodhur pak minuta më parë në Larushkë të Fush-Krujës i ka marrë jetën një 35- vjeçareje.

Viktima është identifikuar si shtetesja Etleva Alushi, e cila ka humbur kontorllin e mjetit dhe më pas është përplasur me një shtyllë.

Informacion paraprak
Më datë 22.02.2019, rreth orës 12:15, në Larushk, drejtuesja e mjetit me targë AA314CC, shtetasja E.A., 35 vjeçe, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur më një shtyllë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Në vendngjarje ndodhet grupi Hetimor dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori