EMRI/ I bashkohet Ramës, LSI-së i ikën një tjetër figurë e njohur
Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani largohet nga LSI dhe i bashkohet Partisë Socialiste.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, ish ministri i Drejtësisë i LSI-së, Nasip Naço ka kaluar gjithashtu te Partia Socialiste.

Naço e njoftoi largimin nga LSI, duke e cilësuar ish-partinë e tij një eksperiment politik, në krah të ministrit Blendi Klosi gjatë ceremonisë së hedhjes së kryqit në Berat.
Shtuar më 09/01/2021, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori