EMRI/ Erdhi fundi edhe për hajdutin e tretë në Tepelenë
Policia e Tepelenës vuri në pranga të kërkuarin e tretë sot në mbrëmje pjesë e një grupi grabitësish. Një person tjetër është shpallur në kërkim.

pranga ra 19 vjeçari Dejvi Dulaj, ndërsa më herët u ndaluan Andi Oruci 18 vjec, i denuar edhe me perpara me kusht për vjedhje dhe per shitje te bimeve narkotike dhe Ledjo Skender Bega.

Së bashku ata dyshohen si autorë të vjedhjeve të fundit të ndodhura në qytetin e Tepelenës. Arrestimi i tyre erdhi pas një kohe që policia i kishte në vëzhgim.
Shtuar më 20/02/2019, ora 20:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori