EMRI/ 80-vjeçarja nga Mati bëri 100 km rrugë për të ardhur në protestën e opozitës
80 vjeçarja Mine Koka nga Mati iu bashkua protestës">protestës ditën e shtunë para Kryeministrisë duke sfiduar moshën dhe shiun.

Denisa Vata, kryetare e Forumit Rinor të PD për Matin, tregon se nëna 80 vjeçare kishte dëshirë që të vinte në protestë për të shprehur revoltën e saj kundër kësaj qeverie.

Ajo ka udhëtuar mbi 100 kilometër rrugë për t’iu bashkuar protestës">protestës dhe këtë gjë e ka bërë me dëshirë. /albeu.com./
Shtuar më 15/04/2019, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori