EMRAT/ Votimet e kandidatëve të PD në Has, kush u skualifikua
Partia Demokratike po mban votime për të zgjedhur kandidatët më të përshtatshëm për zgjedhjet e ardhshme.

Zenel Kastrati është i skualifikuari në Has nga votimet e anëtarëve për kandidatët e PD për zgjedhet e 25 Prillit.

Emrat që kaluan në fazën tjetër janë:
Avenir Peka;
Demush Kastrati;
Elez Maci dhe
Ismet Jaku.
Shtuar më 25/09/2020, ora 21:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori