EMRAT/ Nisin shoqërimet në polici të banorëve të Astirit
Mbrëmjen e djeshme banorët e Astirit kanë përshkallëzuar protestën e tyre ku kanë mbajtur të bllokuar për disa orë rrugën kryesore.

Së funmdi raportohet se ndaj tyre polciai ka nisur 'hakmarrjen' duke shoqëruar 6 prej tyre.

Sipas të dhënave në polici janë shoqëruar Gezim Sadikaj, Lutfi Kastrati, Ilir Katiraj Lindita dhe Dorian Protoduar, Skender Doda.

Banorët thonë që në të gjithë zonën kanë qenë rreth 300 punonjës të policisë. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori