EMRAT/ Kush janë tre "të fortit" që rrëmbyen Jak Prengën në Kamëz
Bajram Hajri, Olsi Turja dhe Elton Hajri janë dy personat, të cilët janë arrestuar për pengmarrjen e Jak Prengës.

Po ashtu në kërkim është shpallur Leonard Hajri, ndërkohë janë shpallurkërkim dhe 6 persona të tjerë.

Rreth dy javë më parë u rrëmbye në Kamzë Jak Prenga. Deri ditën e djeshme nuk kishte asnjë informacion derisa Policia në një operacion në Shijak arriti që të shoqërojë dy persona.

Nga jeta e tij mësohet se dy vëllezërit janë me precedentë penal. Një prej vëllezërve të tij dyshohet se ka lidhje me grupin e Shijakut dhe është dënuar me 12 vite burg në Angli për trafik droge.

Shtuar më 28/01/2020, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori