EMRAT/ Kush janë 3 "kapot" shqiptar që trafikuan në Itali 5 ton marijuanë
Policia italiane ka vënë në pranga 25 persona në Itali si pjesë e trafikut të drogës nga Shqipëria.

Mediat italiane shkruajnë se operacioni i suksesshëm ka vënë në pranga personat përgjegjës për kapjne e 5 tonë marijuanë nga Shqipëria.

Mediat italiane kanë zbuluar identitetin e Shqiptarëve të arrestuar të cilët janë : Shefik Muho 34 vjeç, Elvis Hajdini 25 vjeç dhe Indrit Buja.

Këto janë detajet e para, ndërkohë pritet për versionin zyrtar të policisë italiane. /albeu.com/


Shtuar më 01/03/2018, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori