EMRAT/ Kush janë 11 kuksianët që rrezikojnë burgun pasi i vunë flakën Rrugës së Kombit
Vazhdon gjyqi për 23 të ndaluarit për protestën e Rrugës së Kombit ku u dëmtua, shkatërrua dhe u vu flaka trarëve ku do të vilej taksa prej 5 eurosh.

Ndërkohë që ende nuk ka dalë vendimi i gjykatës së Tiranës, është bërë publike lista emërore e të arrestuarëve që priten të lihen në burg.


LISTA EMËRORE

-Xhevahir Hereni, 51 vjeç, banues në Kukës.

-Elton Cengu, 39 vjeç, banues në Kukës

-Florin Onuzi, 35 vjeç, banues në fshatin Nangë, Kukës.

-Shkelqim Vata, 42 vjeç, banues në Surroj, Kukës.

-Xhevahir Gashi, 33 vjeç, banues në fshatin Nangë, Kukës.

-Ervis Oruçi, 25 vjeç, banues në Kukës.

-Rasim Onuzi, 38 vjeç, banues në fshatin Nangë, Kukës.

-Vasil Laçi, 31 vjeç, banues në Kukës.

-Abdi Haziraj, 49 vjeç, banues në Kukës

-Edmond Matmuja, 21 vjeç, banues në fshatin Pobreg, Kukës.

Shpetim Toda, 44 vjeç, banues në Kolsh, Kukës /albeu.com/


Shtuar më 04/04/2018, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori