EMRAT/ Kultivonin kanabis, arrestohen 2 persona të një familjeje në Gjirokastër
Policia e Gjirokastrës ka arrestuar dy persona pasi kishin kultizivuar 80 bimë kanabis në banesën e tyre.

Të arrestuarit janë Safet Bejko dhe Adolf Bejko, banues në fshatin Lazarat.

Në vendin e quatjur Kordhocë, në një pronë private, u gjeten të kultivuara 80 bimë kanabis.

Policia ka nisur menjëherë hetimet.

Shtuar më 28/07/2019, ora 08:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori