EMRAT/ Kokainë në lokalet e kryeqytetit, arrestohen 3 shpërndarësit
Policia e Tiranës ka vënë në pranga 3 shtetas pasi janë kapur duke shpërndarë kokainë në kryeqytet.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se të arrestuarit janë Bernard Tocin, Fatos Ramën dhe Bodison Kastriotin.

Policia bën me dije se se personat në fjalë shpërndanin drogën nëpër lokale në Tiranë.

Po ashtu, në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar dhe 10 doza kokaine dhe një sasi e vogël kanabisi./albeu.com/

Shtuar më 22/03/2017, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori