Emocionuese, vogëlushi nga Gjakova dhuron të gjitha lodrat për fëmijët në Shqipëri
Tërmeti tragjik i 26 nëntorit në Shqipëri i ka krijuar kosovarëve mundësinë të tregojnë bujarinë dhe dashurinë e pakufi për bashkëkombasit e tyre.

Pafund ndihma nga më të ndryshmet janë nisur me shpejtësi nga Kosova për t;ju gjendur pranë të pastrehëve të tërmetit.

Një akt simbolik të ndihmës e ka bërë edhe një djalosh nga Gjakova.

Ani Sadiku ka vendosur që të gjitha lodrat e tij t’i dhurojë për bashkëmoshatarët të prekur nga tërmetiShqipëri.


Shtuar më 29/11/2019, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori