E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Emigrantët kthehen për pushime, fluks në Kapshticë dhe Kakavijë
Vazhdon te mbetet i larte numri i emigranteve që kthehen ne atdhe për pushime. Gjatë 24 orëve të fundit në pikën kufitare Kakavijë, kanë hyrë 6758 shtetas dhe 1680 mjete.

Ndërsa në Kapshtice kane hyre mbi 4500 emigrante.
Kthimi i emigranteve po shoqerohet me rradhe dhe ore pritjesh, per shkak te personelit te reduktuar te policise kufitare greke.
Shtuar më 11/08/2014, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori