Emërohet kreu i ri i Operacionales dhe i Komisariatit Nr. 4
Emërohet drejtori i ri i Forcave Operacionale në Tiranë. Bëhet me dije se Ahmetaj do të zëvendësojë Albert Patajn, i cili u lirua nga detyra.

Albert Pataj ishte liruar nga detyra për shkak të performancës së dobët. Ndërkohë, Ahmetaj mbante postin e shefit të Komisariatit nr. 4 në kryeqytet. Në vendin e tij është emëruar Edmond Meshini, i cili mbante postin e shefit të krimeve.
Shtuar më 01/06/2014, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori