Elvana Gjata në ditëlindjen e njeriut të dashur: Jam e lumtur kur je dhe ti!
Elvana Gjata ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, teksa ka uruar një njeri mjaft të veçantë për të që ka ditëlindjen.

Bëhet fjalë për stilistin Valdrin Sahiti, për të cilin, Elvana ka shprehur shumë herë publikisht mirënjohjen dhe ndjenjën e veçantë që ka për të.

E veshur me një kostum me kuadrata dhe me një shall ngjyrë pink, këngëtarja shfaqet krah për krah me Valdrinin dhe të përqafuar.


“Jam e lumtur kur edhe ti je i lumtur! Gëzuar ditëlindjen Valdrin Sahiti!”– shkruan Elvana krahas fotove. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2019, ora 20:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori