Eliot Engel takim me Bashën në selinë e PD
Kongresmeni amerikan Eliot Engel po zhvillon aktualisht një takim me Lulzim Bashën në selinë e PD.

Ai shoqërohet nga ambasadori Donald Lu.

Ky takim vjen dy ditë pasi PD nuk votoi ligjin për vetting-un dhe po përgatitet për ta dërguar atë në Gjykatën Kushtetuese. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori