Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO LAJM)

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit "Apartamenti 2XL", ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska.

Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur prej një edicioni lajmesh ku u shfaq topless, me vetëm një xhaketë sipër ku i dukeshin qartë format, shkruan Ora Neës

E ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina Dembacaj, ajo ka treguar përse Turi iu bë kjo kërkesë.

Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra koketë dhe që të provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet.

Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë,” – tha Eliona. /albeu.com/Shtuar më 14/01/2018, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori