ELBASAN/ Zhduket 70 vjeçari, në kërkim prej pesë ditësh
Një i moshuar nga fshati Karthnek është larguar nga banesa prej pesë ditësh dhe ende nuk dihet agje për të.

Policia e Elbasanit bën me dije se me datë 08.01.2017 eshte paraqitur ne ambientet e Komisariatit te Policise Peqin, shtetasi S.T., 32 vjeç, i cili ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa xhaxhai i tij, shtetasi Rrahman Tabaku, 70 vjeç.

Uniformat blu vijojnë punën per gjetjen dhe kthimin e tij në banesë. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2017, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori