Elbasan, plagosen tre persona nga shembja e një masivi dheu
Tre persona kanë mbetur të plagosur nga rënia e një masivi dheu në ish-Kombinatin Metalurgjik të Elbasanit.

Tre punëtorë janë plagosur si rezultat i shembjes së dheut në ish-Kombinatin Metalurgjik. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe sipas deklarimit të bluzave të bardha njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.


Ndërkohë që po mbahen nën kujdesin e mjekëve të këtij spitali. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2011, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori