E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Elbasan, i riu ekzekuton nënën dhe motrën
Nënë e bijë janë ekzekutuar me armë zjarri në banesën e tyre në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen "11 janari" të këtij qyteti ku nënë e bijë janë gjetur të vrara mesditën e sotme në rrethane ende të paqarta.

Donika dhe Leonora Lekaj përkatësisht 62 dhe 40 vjeç janë ekzekutuar me armë zjarri nga djali i shtëpisë Leonard Lekaj 25 vjeç.

25-vjeçari pasi ka qëlluar për vdekjen nënën dhe motrën e tij është vetëdorëzuar në polici.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2011, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori