Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Elbasan, dorëhiqet kryetari i Këshillit Bashkiak
Kryetari i Këshillit Bashkiak në bashkinë e Elbasanit Blendi Himçi dha sot dorëheqjen nga posti që mbante pas debateve në mbledhjen e këshillit bashkiak.

Të majtët në këtë këshill kërkuan shkarkimin e Himçit dhe zëvendësimin e tij me Dezantila Tahirajn. Ndërsa të djathët u shprehën kundër shkarkimit dhe e cilësuan kërkesën e të majtës si qesharake. /albeu.com/


Shtuar më 24/04/2013, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori