Elbasan, arrestohet polici i burgjeve
Policia e Elbasanit prangos efektivin e burgutElbasanit pasi ka hyre me ambientet e spitalit Patologjik te Elbasanit duke thyer deren dhe duke kercenuar me jete njeren prej punonjeseve.


Nga deshmite e dhena ne polici, punonjesja me iniciale B.M, 29 vjece nga fshati Polis i Vogel, ben te ditur se ka pasur nje lidhje me punonjesin e policise, por kur ka mesuar se ky i fundit ishte i martuar, e ka nderprere kete lidhje dhe ka abortuar femijen qe priste prej tij. Kjo ka bere qe 40 vjecari ta perndjeke dhe ta kercenoje vazhdimisht me jete ate dhe familjen e saj. Tashme policit te burgut do t’i duhet te perballet vepren penale perndjekje, kanosje, shkaterrim prone dhe prishje e rendit dhe qetesise publike.
Shtuar më 03/10/2013, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori