Elbasan, arrestohet për prostitucion 17 vjeçarja
Një 17 vjeçare është arrestuar nga Policia e Elbasanit pasi prej nëntë muajsh punonte si prostitutë. Sipas policisë e mitura me inicialet S.M, banuese në lagjen “11 Nentori”, Elbasan shkonte me klientë në shumë në hotele të ndyshme të qytetit të Elbasanit, si dhe në periferi të saj kundrejt shumes 100-150 Euro.

Prej 9 muajsh e mitura shfrytëzohej nga tre persona Eduart Muzhaqi, Ilir Rrapi dhe Altin Caka. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2012, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori