Ekzekutuan 41-vjeçarin pranë banesës, kapet bashkëpunëtori i Konjarit
Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ai është shtetasi Mario meshini dhe akuzohet për vrasje me paramendim dhe armëmbajtje pa leje.

Ngjarja e rëndë ku u vra Devi Kasmi ka ndodhur dy ditë më parë.

Dyshohet se vrasja është porositur nga Domart Konjari. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2018, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori