Ekzekutimi i kurshërinjve Lleshaj në Itali, autorët mund të jenë shqiptarë
Policia italiane akoma nuk ka asnjë pistë të qartë mbi vrasjen e dy kurshërijve shqiptar, Agron dhe Alban Lleshaj ditën e enjte.

Agroni dhe Albani, 29 dhe 36 vjeç, banues në Kanegrate të Italisë u ekzekutuan me breshëri plumbash dhe autorët u larguan ma lënë gjurmë.

Por sipas gazetës italiane “Il Giorno” , dyshohet se autorët mund të jenë shqiptarë, si motiv kryesor larja e hesapeve mes grupeve rivale të drogës./albeu.com/
Shtuar më 13/11/2016, ora 15:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori