Eksploziv ujësjellësit të fshatit, arrestohen autorët
Policia e Librazhdit arrestoi të enjten autorët e shkatërrimit me eksploziv të ujësjellësit. Në pranga kanë rënë Gëzim Topi dhe Petrit Buzra. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mesditën e djeshme, në fshatin Gizavesht të rrethit të Librazhdit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur kryerjen e të gjitha veprimeve proceduriale dhe hetimore rreth eksplozivit. /albeu.com/

Shtuar më 03/05/2012, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori