Eksploziv makinës së policit të Doganës në Shkodër
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një shpërthim me eksploziv në një mjet në zonën e Malësisë së Madhe në Shkodër.

Burimet paraprake thane se mjeti qe ka shpërthyer është i një polici te doganës se Hanit te Hotit.

Ai është Sokol Gobeti, rreth 50 vjeç. Makina e tij e cila u hodh ne ere ishte parkuar para banesës se Gobetit dhe fatmirësisht nga ngjarja nuk ka pasur te lenuar.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen, per te zbardhur motivin dhe autorët./Albeu.com/
Shtuar më 12/03/2017, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori