Eksploziv makinës në Fier, drejtuesi i mjetit ndodhej brenda kur shpërtheu
Pëlqej
Një makine i është vënë eksploziv në lagjen “29 Nëntori” në Fier mbrëmjen e sotme.

Mësohet se mjeti në fjalë është tip Benz me targat AA270IV dhe akoma nuk dihet se kujt i përket..

Drejtuesi i mjetit fatkeqsisht ishte në makinë kur shpërtheu eksplozivi dhe është në gjendje të rënd ënë spital.

Nuk dihet shkaku i ngjarjes, ndërkohë që hetimet kanë nisur me intensitet. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori