Eksploziv makinës, ish-gruaja e kërcënoi ‘do të hedh në erë’
Një sasi prej 40 gramë eksploziv është gjetur sot nga policia e vendosur poshtë një automjeti në Tiranë. Mësohet se eksplozivi është gjetur në pjesën e poshtme të mjetit tip Alfa Romeo, me targa AA 601 FP, ngjyrë gri, i cili është parkuar në rrugën “Ylbere Bylykbashi” në kryeqytet.

Mjeti ndodhej pranë banesës së pronarit, E. Vrapi. Sipas policisë pronari i automjetit është ndarë nga bashkëshortja para 6 muajsh në rrethana ende të paqarta dhe konfliktuale. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori