Ekspertiza për laptopin e Doshit: S'ka video ku kërcënon Bamin
"Nuk ka një video ku deputeti Tom Doshi të kërcënojë Durim Bamin". Kjo është një nga përgjigjet e ekspertizës së mbërritur sot në Prokurorinë e Përgjithshme nga laboratori i kriminalistikës, i cili ka analizuar laptopin e deputetit.

Mësohet se laptopit të Doshit i është bërë një ekspertizë e pjesshme, pasi paisja është e sofistikuar. Doshi ka deklaruar më herët se Durim Bami është personi që do të kryente atentatin ndaj tij dhe Fufit. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2015, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori