Ekspertë të kriminalistikës zbarkojnë para Kuvendit
Ka përfunduar protesta e opozitës rreth orës 12:00. Ndryshe nga çfarë ishte paralajmëruar në protestë ndodhën edhe incidente të rënda, shoqërime e përplasje me policinë.

Prej disa minutash në vendngjarje ndodhen vetëm policë e ekspertë të kriminalistikës që po e rrethojnë me shirita hapësirën para Parlamentit.

Nuk dihet nëse do të merret ndonjë masë ndaj protestuesve apo jo por FNSH ka filmuar dhe fotografuar çdo gjë. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2017, ora 13:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori