Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
EKSKLUZIVE/ FNSH kreh "shtëpinë e kanabisit" në Vlorë (VIDEO)

Aksioni ne Vlore by albeu
Pëlqej
Forcat e rendit janë duke kryer aksione të rrufeshme për agjësimin e lëndës narkotike në rrethet më problematike të vendit. Dhjetra efektivë të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë janë në aksione të në zona të ndryshme.

Në pamjet e siguruara nga Albeu.com duken FNSH teksa krehin zonën e Vlorë dhe specifikisht atë të lumit të Vlorës, e cila është njohur për sasinë e madhe të kanabisit të mbjellë. Madje, jo pak herë zona në fjalë është njohur edhe si "shtëpia e kanabisit". /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori