Ekonomia shqiptare e lidhur me punësimin dhe konkurencën
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj u shpreh se ekonomia shqiptare po performon nën potencialin e saj. Sipas tij ekonomia shqiptare e lidhur me punësimin dhe konkurencën.

Ndërsa kryetarja e Agjencisë së Autoritetit të Konkurencës Lindita Milo u shpreh se Shqipëria ka kapacitetet e nevojshme për të përballuar sfidat e integrimit evropian në fushën e konkurencës. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2014, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori