Ekonomia, Rama në Facebook: Të dhënat e BSH tejet inkurajuese
Inkurajuese i ka cilësuar kryeministri i vendit Edi Rama të dhënat e raportit të Bankës së Shqipërisë për situatën ekonomike në vend.

Në një postim në rrjetin social Facebook Rama shkruan se këto rezultate janë inkurajuese për rritjen e lartë të optimizmit në ekonomi dhe baza e ndryshimit real që pritet.

"Të dhënat e Bankës se Shqipërisë tejet inkurajuese për rritjen e lartë të optimizmit në ekonomi, baza e ndryshimit real që presim më tej!", ka shkruar kryeministri. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2014, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori